Doorgaan naar inhoud

Gezondheid met voordeel: Exclusieve AnoKath® aanbiedingen

AnoKath® Acties & Voordeel aanbiedingen: Premium hygiëne voor een voordeelprijs

De gezondheid van uw dieren en een hygiënische omgeving verdragen geen compromissen op het gebied van kwaliteit. In onze collectie voor acties en voordeel aanbiedingen bieden wij u directe toegang tot onze beproefde AnoKath®-producten tegen exclusieve voorwaarden. U verzekert zich van de gebruikelijke, 100% residuvrije premium kwaliteit voor dier, praktijk en dagelijks leven – en ontlast daarbij slim uw budget.

Slimme sets & deals voor stal, praktijk en thuis

Of u nu een gerichte oplossing zoekt voor een acuut probleem of uw professionele voorraad wilt aanvullen, hier vindt u de beste aanbiedingen:

  • Doordachte hygiëne-sets: Door ons vakkundig samengestelde combinatiemogelijkheden (bijv. voor wondverzorging, darmopbouw met AnoKath Liquid of ruimtehygiëne), die u het gebruik vergemakkelijken en in de set aanzienlijk goedkoper zijn.

  • Grootverpakkingen & praktijk-deals: Aantrekkelijke voorwaarden voor dierenartsen, dierenfysiotherapeuten en stalhouders. Zo kunt u de hoogste hygiëne-standaarden (DIN- en ADMR-conform) in uw bedrijf economisch en efficiënt implementeren.

  • Seizoensspecials: Tijdelijke aanbiedingen voor actuele uitdagingen, zoals onze hooi-verzorging voor stofbinding in de winter of speciale huid- en vacht-oplossingen in de zomer.

Maximale werking, slimme investering

Deze categorie is perfect voor alle verantwoordelijke dierhouders en professionals die intelligente en economische beslissingen willen nemen, zonder in te boeten aan veiligheid. Met onze voordeel aanbiedingen maakt u een slimme keuze: u profiteert van onze moderne, natuurlijke technologie en verlaagt tegelijkertijd uw lopende kosten.

Filters

Oorspronkelijke prijs €17,90
Oorspronkelijke prijs €17,90 - Oorspronkelijke prijs €18,90
Oorspronkelijke prijs €17,90
€14,90 - €89,90
€14,90 - €89,90
Huidige prijs €14,90
0.5l | €29,80 / l

AnoKath® Medical – Alcoholvrij desinfectiemiddel voor oppervlakken en omgeving

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® Medical – Het materiaalveilig, alcoholvrij desinfectiemiddel voor de hoogste eisen Conventionele desinfectiemiddelen zijn bijna altijd geb...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €17,90
Oorspronkelijke prijs €17,90 - Oorspronkelijke prijs €18,90
Oorspronkelijke prijs €17,90
€14,90 - €89,90
€14,90 - €89,90
Huidige prijs €14,90
0.5l | €29,80 / l
Bespaar tot wel €3,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €21,90
Oorspronkelijke prijs €21,90 - Oorspronkelijke prijs €21,90
Oorspronkelijke prijs €21,90
Huidige prijs €18,90
€18,90 - €18,90
Huidige prijs €18,90
1.0l | €18,90 / l

Alcoholvrij desinfectiemiddel medisch 1 liter

AnoKath
Op voorraad

✅ Uw voordelen in één oogopslag Werkt tegen bacteriën, virussen, schimmels, sporen & biofilmen Alcoholvrij, pH-neutraal, huidvriendelijk Geen resi...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €21,90
Oorspronkelijke prijs €21,90 - Oorspronkelijke prijs €21,90
Oorspronkelijke prijs €21,90
Huidige prijs €18,90
€18,90 - €18,90
Huidige prijs €18,90
1.0l | €18,90 / l
Bespaar €3,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €109,50
Oorspronkelijke prijs €109,50 - Oorspronkelijke prijs €109,50
Oorspronkelijke prijs €109,50
Huidige prijs €89,90
€89,90 - €89,90
Huidige prijs €89,90
5.0l | €17,98 / l

Desinfectiemiddel Medisch 5 Liter

AnoKath
Op voorraad

✅ Uw voordelen in één oogopslag Werkt tegen bacteriën, virussen, schimmels, sporen & biofilms Alcoholvrij, pH-neutraal, huidvriendelijk Geen r...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €109,50
Oorspronkelijke prijs €109,50 - Oorspronkelijke prijs €109,50
Oorspronkelijke prijs €109,50
Huidige prijs €89,90
€89,90 - €89,90
Huidige prijs €89,90
5.0l | €17,98 / l
Bespaar €19,60 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €199,50
Oorspronkelijke prijs €199,50 - Oorspronkelijke prijs €199,50
Oorspronkelijke prijs €199,50
Huidige prijs €194,50
€194,50 - €194,50
Huidige prijs €194,50
5.0l | €38,90 / l

Auto desinfecteren AnoKath Air-Clean 5 liter

AnoKath
Op voorraad

Auto desinfecteren AnoKath Air-Clean 5 liter Auto desinfecteren AnoKath Air-Clean 5 liter – Ongewone tijden vragen om speciale maatregel...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €199,50
Oorspronkelijke prijs €199,50 - Oorspronkelijke prijs €199,50
Oorspronkelijke prijs €199,50
Huidige prijs €194,50
€194,50 - €194,50
Huidige prijs €194,50
5.0l | €38,90 / l
Bespaar €5,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €199,90
Oorspronkelijke prijs €199,90 - Oorspronkelijke prijs €199,90
Oorspronkelijke prijs €199,90
Huidige prijs €194,90
€194,90 - €194,90
Huidige prijs €194,90
5.0l | €38,98 / l

Ruimtedesinfectie AnoKath Air-Clean 5 liter

AnoKath
Op voorraad

Ruimte desinfecteren met AnoKath Air-Clean 5 liter Ruimtedesinfectie AnoKath Air-Clean – In uitdagende tijden zijn bovendien speciale voorzorgsmaat...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €199,90
Oorspronkelijke prijs €199,90 - Oorspronkelijke prijs €199,90
Oorspronkelijke prijs €199,90
Huidige prijs €194,90
€194,90 - €194,90
Huidige prijs €194,90
5.0l | €38,98 / l
Bespaar €5,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €36,20 - Oorspronkelijke prijs €144,80
Oorspronkelijke prijs €36,20 - Oorspronkelijke prijs €144,80
Oorspronkelijke prijs €36,20
€36,20 - €130,90
€36,20 - €130,90
Huidige prijs €36,20
5.0l | €7,24 / l

AnoKath® Handdesinfectie – Alcoholvrije bescherming voor hygiënische handen

AnoKath
Op voorraad

Alcoholvrije handdesinfectie voor hygiënische handen in het dagelijks leven In het dagelijks leven komen handen met veel oppervlakken in contact. M...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €36,20 - Oorspronkelijke prijs €144,80
Oorspronkelijke prijs €36,20 - Oorspronkelijke prijs €144,80
Oorspronkelijke prijs €36,20
€36,20 - €130,90
€36,20 - €130,90
Huidige prijs €36,20
5.0l | €7,24 / l
Bespaar tot wel €13,90 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90
€39,90 - €144,90
€39,90 - €144,90
Huidige prijs €39,90
5.0l | €7,98 / l

Hooi desinfecteren AnoKath® heuSan Gebruiksklaar

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® heuSan – Betrouwbare hooidesinfectie voor paarden Hoest je paard tijdens het eten, heeft het last van tranende ogen of luchtwegproblemen? ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90
€39,90 - €144,90
€39,90 - €144,90
Huidige prijs €39,90
5.0l | €7,98 / l
Bespaar tot wel €14,70 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €18,90 - Oorspronkelijke prijs €219,90
Oorspronkelijke prijs
€18,90 - €219,90
€18,90 - €219,90
Huidige prijs €18,90
1.0l | €18,90 / l

AnoKath® stalhygiëne & staldesinfectie – hygiënische stalverzorging

AnoKath
Op voorraad

Gezonde luchtwegen & frisse lucht: Effectieve stalhygiëne zonder chemische middelen Eindelijk diep ademhalen: Waarom moderne stalhygiëne meer is da...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €18,90 - Oorspronkelijke prijs €219,90
Oorspronkelijke prijs
€18,90 - €219,90
€18,90 - €219,90
Huidige prijs €18,90
1.0l | €18,90 / l
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00 - Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Huidige prijs €1.699,00
€1.699,00 - €1.699,00
Huidige prijs €1.699,00
1.0item | €1.699,00 / item

Nebeldouche inhalator voor paarden Med3000

AnoKath
Alleen 2 links!

AnoKath® Neveldouche Inhalator MED3000 – Diepe inhalatie & uiterst efficiënte hygiëne voor je paard Hoesten, taai slijm, benauwdheid? Luchtwega...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00 - Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Huidige prijs €1.699,00
€1.699,00 - €1.699,00
Huidige prijs €1.699,00
1.0item | €1.699,00 / item
Bespaar €100,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item

AnoKath® Liquid – Ondersteunende begeleiding bij vasculitis bij paarden

AnoKath
Op voorraad

Vasculitis bij het paard – gericht begeleiden in het dagelijks leven Vasculitis bij het paard beschrijft een ontstekingsreactie van de bloedvaten, ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item
Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €33,90 - Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €99,80
€33,90 - €89,90
€33,90 - €89,90
Huidige prijs €33,90
0.5l | €67,80 / l

Senioren vitale kuur voor honden & katten | AnoKath® Liquid AS

AnoKath
Op voorraad

Senioren-Vital-kuur – Het 6-weken stofwisselingsprogramma Senioren-Vital: De belangrijkste effecten op een rij ✅ Stofwisseling in bala...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €33,90 - Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €99,80
€33,90 - €89,90
€33,90 - €89,90
Huidige prijs €33,90
0.5l | €67,80 / l
Bespaar tot wel €9,90 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90
€294,90 - €424,90
€294,90 - €424,90
Huidige prijs €294,90
1.0item | €294,90 / item

AnoKath® Sarcoïde-set Paard – Hygiëneroutine met Liquid en Hoef- & Huidfit

AnoKath
Op voorraad

Sarkoïden bij paarden hygiënisch en gestructureerd begeleiden Sarkoïden vereisen duidelijke routines in het dagelijks leven van het paard. Met de A...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90
€294,90 - €424,90
€294,90 - €424,90
Huidige prijs €294,90
1.0item | €294,90 / item
Bespaar tot wel €97,60 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item

AnoKath® Liquid – Ondersteuning van de darmreiniging bij paarden in het dagelijks leven

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® Liquid – Darmsanering bij het paard en de spijsvertering gericht begeleiden Een stabiele darmfunctie is bepalend voor het welzijn van je p...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item

AnoKath® Liquid – Begeleiding van de zuur-basebalans bij acidose bij paarden

AnoKath
Op voorraad

Acidose bij het paard – de zuur-basehuishouding gericht begeleiden Acidose bij het paard ontstaat door een onevenwicht in de zuur-basehuishouding. ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item
Oorspronkelijke prijs €1.809,19 - Oorspronkelijke prijs €1.948,65
Oorspronkelijke prijs
€1.809,19 - €1.948,65
€1.809,19 - €1.948,65
Huidige prijs €1.809,19

Luchtwegen Intensief Pakket voor Paarden

AnoKath
Alleen 2 links!

Intensiefpakket Luchtwegen voor paarden: De totaaloplossing voor vrije luchtwegen & uiterst efficiënte hygiëne   Luchtwegproblemen bij paarden ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €1.809,19 - Oorspronkelijke prijs €1.948,65
Oorspronkelijke prijs
€1.809,19 - €1.948,65
€1.809,19 - €1.948,65
Huidige prijs €1.809,19