Doorgaan naar inhoud

Paardengezondheid: Natuurlijke verzorging voor huid, hoef & spijsvertering

AnoKath® voor paarden: Natuurlijke verzorging & stalhygiëne voor de hoogste eisen

De collectie AnoKath® voor paarden biedt je beproefde, direct werkzame oplossingen voor een complete paardengezondheid. Gebaseerd op innovatieve technologie (van puur water en zout) ondersteun je de huid, hoeven, drinkwater en het stalklimaat volledig zonder schadelijke chemicaliën. Onze producten vallen na gebruik 100% residuvrij uiteen, zijn zeer verdraagzaam en zorgen betrouwbaar voor stabiele, hygiënische omstandigheden rondom je paard.

Veelzijdige bescherming voor box, paddock en weide

Of het nu gaat om acute huidproblemen of preventieve hygiënemaatregelen – met AnoKath werk je flexibel, snel en ongecompliceerd op alle gebieden van de paardenhouderij:

  • Huid- & hoefverzorging: Milde, absoluut pijnloze hulp bij gevoelige huid, geïrriteerde plekken en ter ondersteuning bij typische problemen zoals mok of rotstraal.

  • Stal- & omgevingshygiëne: Betrouwbare kiem- en geurneutralisatie in de box, op ligplaatsen, bij voederbakken of in de paardentrailer.

  • Veilig drinkwater: Effectieve en volledig onschadelijke waterhygiëne voor schone troggen, drinkbakken en mobiele watercans.

ADMR-conform & veilig voor sport en recreatie

Of het nu voor het geliefde recreatiepaard, het gevoelige revalidatiepaard of in de professionele toernooisport is: Omdat AnoKath vrij is van dopingrelevante substanties (ADMR-conform), kun je het altijd zorgeloos gebruiken.

Kies voor een moderne, diervriendelijke verzorging die je routines in het dagelijkse stalwerk merkbaar vergemakkelijkt en het welzijn van je paarden direct verhoogt – ideaal voor particuliere houders, maneges en therapiecentra.

Filters

Oorspronkelijke prijs €164,50
Oorspronkelijke prijs €164,50 - Oorspronkelijke prijs €164,50
Oorspronkelijke prijs €164,50
Huidige prijs €159,50
€159,50 - €159,50
Huidige prijs €159,50
5.0l | €31,90 / l

AnoKath® Liquid – Ondersteuning van de zuur-basebalans bij paarden

AnoKath
Op voorraad

Holistische Vitale Verzorging voor Uw Paard: AnoKath® Liquid voor een Intern Evenwicht   Ware vitaliteit begint vanbinnen. Een paard dat zich goed ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €164,50
Oorspronkelijke prijs €164,50 - Oorspronkelijke prijs €164,50
Oorspronkelijke prijs €164,50
Huidige prijs €159,50
€159,50 - €159,50
Huidige prijs €159,50
5.0l | €31,90 / l
Bespaar €5,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €18,90 - Oorspronkelijke prijs €219,90
Oorspronkelijke prijs
€18,90 - €219,90
€18,90 - €219,90
Huidige prijs €18,90
1.0l | €18,90 / l

AnoKath® stalhygiëne & staldesinfectie – hygiënische stalverzorging

AnoKath
Op voorraad

Gezonde luchtwegen & frisse lucht: Effectieve stalhygiëne zonder chemische middelen Eindelijk diep ademhalen: Waarom moderne stalhygiëne meer is da...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €18,90 - Oorspronkelijke prijs €219,90
Oorspronkelijke prijs
€18,90 - €219,90
€18,90 - €219,90
Huidige prijs €18,90
1.0l | €18,90 / l
Oorspronkelijke prijs €79,90 - Oorspronkelijke prijs €79,90
Oorspronkelijke prijs €79,90
€79,90
€79,90 - €79,90
Huidige prijs €79,90
0.85l | €94,00 / l

Hoef- en Huidfit: bescherming en verzorging voor hoef en huid

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® Hoef- en Huidfit – Betrouwbare bescherming & verzorging bij mok, straalrot en huidproblemen Nattig weer, modderige paddocks of mechani...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €79,90 - Oorspronkelijke prijs €79,90
Oorspronkelijke prijs €79,90
€79,90
€79,90 - €79,90
Huidige prijs €79,90
0.85l | €94,00 / l
Oorspronkelijke prijs €119,90
Oorspronkelijke prijs €119,90 - Oorspronkelijke prijs €119,90
Oorspronkelijke prijs €119,90
€39,90 - €99,90
€39,90 - €99,90
Huidige prijs €39,90
0.25l | €159,60 / l

Atemfit Inhalatieconcentraat voor dieren

AnoKath
Op voorraad

Atemfit & Epidemiepreventie Concentraat 1000 ml – Inhalatie voor dieren Atemfit is een inhalatieconcentraat voor dieren. Je verdunt het 1:100 e...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €119,90
Oorspronkelijke prijs €119,90 - Oorspronkelijke prijs €119,90
Oorspronkelijke prijs €119,90
€39,90 - €99,90
€39,90 - €99,90
Huidige prijs €39,90
0.25l | €159,60 / l
Bespaar tot wel €80,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00 - Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Huidige prijs €1.699,00
€1.699,00 - €1.699,00
Huidige prijs €1.699,00
1.0item | €1.699,00 / item

Nebeldouche inhalator voor paarden Med3000

AnoKath
Alleen 2 links!

AnoKath® Neveldouche Inhalator MED3000 – Diepe inhalatie & uiterst efficiënte hygiëne voor je paard Hoesten, taai slijm, benauwdheid? Luchtwega...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00 - Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Oorspronkelijke prijs €1.799,00
Huidige prijs €1.699,00
€1.699,00 - €1.699,00
Huidige prijs €1.699,00
1.0item | €1.699,00 / item
Bespaar €100,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item

AnoKath® Liquid – Begeleiding van de zuur-basebalans bij acidose bij paarden

AnoKath
Op voorraad

Acidose bij het paard – de zuur-basehuishouding gericht begeleiden Acidose bij het paard ontstaat door een onevenwicht in de zuur-basehuishouding. ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item
Oorspronkelijke prijs €18,95 - Oorspronkelijke prijs €278,90
Oorspronkelijke prijs €18,95 - Oorspronkelijke prijs €278,90
Oorspronkelijke prijs €18,95
€18,95 - €234,90
€18,95 - €234,90
Huidige prijs €18,95
1.0l | €18,95 / l

Hooi desinfecteren met AnoKath® heuSan | Schimmel & stof stoppen

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® heuSan concentraat – hooi desinfecteren met een systeem voor gezonde paardenluchtwegen Elke paardeneigenaar weet het: de kwaliteit van het...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €18,95 - Oorspronkelijke prijs €278,90
Oorspronkelijke prijs €18,95 - Oorspronkelijke prijs €278,90
Oorspronkelijke prijs €18,95
€18,95 - €234,90
€18,95 - €234,90
Huidige prijs €18,95
1.0l | €18,95 / l
Bespaar tot wel €44,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90
€39,90 - €144,90
€39,90 - €144,90
Huidige prijs €39,90
5.0l | €7,98 / l

Hooi desinfecteren AnoKath® heuSan Gebruiksklaar

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® heuSan – Betrouwbare hooidesinfectie voor paarden Hoest je paard tijdens het eten, heeft het last van tranende ogen of luchtwegproblemen? ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90 - Oorspronkelijke prijs €159,60
Oorspronkelijke prijs €39,90
€39,90 - €144,90
€39,90 - €144,90
Huidige prijs €39,90
5.0l | €7,98 / l
Bespaar tot wel €14,70 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €15,90 - Oorspronkelijke prijs €49,90
Oorspronkelijke prijs €15,90 - Oorspronkelijke prijs €49,90
Oorspronkelijke prijs €15,90
€14,90 - €45,90
€14,90 - €45,90
Huidige prijs €14,90
0.1l | €149,00 / l

AnoKath AniSeptica Pet – Wondverzorging & Wonddesinfectie voor Dieren

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® AniSeptica Pet – Pijnloze wonddesinfectie & wondverzorging voor dieren Kleine verwondingen horen er bij huisdieren nu eenmaal bij. Of ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €15,90 - Oorspronkelijke prijs €49,90
Oorspronkelijke prijs €15,90 - Oorspronkelijke prijs €49,90
Oorspronkelijke prijs €15,90
€14,90 - €45,90
€14,90 - €45,90
Huidige prijs €14,90
0.1l | €149,00 / l
Bespaar tot wel €4,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €12,30 - Oorspronkelijke prijs €59,85
Oorspronkelijke prijs €12,30 - Oorspronkelijke prijs €59,85
Oorspronkelijke prijs €58,39
€12,30 - €59,85
€12,30 - €59,85
Huidige prijs €12,30
1.0l | €12,30 / l

Zoutinhalatie voor dieren kopen | Anokath® Natuurlijke pekeloplossing

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® Natuurlijke pekel – De zachte pekelinhalatie voor vrije luchtwegen van je dier Constant hoesten, piepende ademhaling of rochelende ademhal...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €12,30 - Oorspronkelijke prijs €59,85
Oorspronkelijke prijs €12,30 - Oorspronkelijke prijs €59,85
Oorspronkelijke prijs €58,39
€12,30 - €59,85
€12,30 - €59,85
Huidige prijs €12,30
1.0l | €12,30 / l
Bespaar tot wel €3,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €19,90 - Oorspronkelijke prijs €99,90
Oorspronkelijke prijs €19,90 - Oorspronkelijke prijs €99,90
Oorspronkelijke prijs €19,90
€18,90 - €95,90
€18,90 - €95,90
Huidige prijs €18,90
0.1l | €189,00 / l

AnoKath® AniSeptica wondgel – beschermende film na wondverzorging bij dieren

AnoKath
Op voorraad

Wondgel voor dieren – beschermende film na wondverzorging Na de wondverzorging speelt de bescherming van de behandelde plek in het dagelijks leven ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €19,90 - Oorspronkelijke prijs €99,90
Oorspronkelijke prijs €19,90 - Oorspronkelijke prijs €99,90
Oorspronkelijke prijs €19,90
€18,90 - €95,90
€18,90 - €95,90
Huidige prijs €18,90
0.1l | €189,00 / l
Bespaar tot wel €4,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €34,90 - Oorspronkelijke prijs €174,50
Oorspronkelijke prijs €34,90
€38,90 - €184,90
€38,90 - €184,90
Huidige prijs €38,90
1.0l | €38,90 / l

AnoKath® Gastral – Maag- & Darmondersteuning voor paarden, honden & katten

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® Gastral – De regeneratieve maag-darmondersteuning voor honden, katten & paarden De spijsvertering is het absolute centrum van de gezondhei...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €34,90 - Oorspronkelijke prijs €174,50
Oorspronkelijke prijs €34,90
€38,90 - €184,90
€38,90 - €184,90
Huidige prijs €38,90
1.0l | €38,90 / l
Oorspronkelijke prijs €34,90
Oorspronkelijke prijs €34,90 - Oorspronkelijke prijs €34,90
Oorspronkelijke prijs €34,90
Huidige prijs €29,90
€29,90 - €29,90
Huidige prijs €29,90
0.5l | €59,80 / l

Straalrot bij paarden behandelen | AnoKath® StraalSan (pijnvrij)

AnoKath
in voorraad

Geen verrotte hoeven en pijnlijke behandelingen meer in het dagelijkse stalwerk. Als de straal van uw paard zacht wordt, een onaangenaam rottende g...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €34,90
Oorspronkelijke prijs €34,90 - Oorspronkelijke prijs €34,90
Oorspronkelijke prijs €34,90
Huidige prijs €29,90
€29,90 - €29,90
Huidige prijs €29,90
0.5l | €59,80 / l
Bespaar €5,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €559,00 - Oorspronkelijke prijs €559,00
Oorspronkelijke prijs €559,00
€559,00
€559,00 - €559,00
Huidige prijs €559,00
1.0item | €559,00 / item

AnoKath® LEG 50 Roodlichtklok paard – 2 stuks, rood & infrarood

AnoKath
Alleen 5 links!

AnoKath® LEG 50 Roodlichtklok voor paarden – Weldadige warmte gericht toepassen De gezondheid en beweeglijkheid van de paardenbenen staan in de sta...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €559,00 - Oorspronkelijke prijs €559,00
Oorspronkelijke prijs €559,00
€559,00
€559,00 - €559,00
Huidige prijs €559,00
1.0item | €559,00 / item
Oorspronkelijke prijs €389,00
Oorspronkelijke prijs €389,00 - Oorspronkelijke prijs €389,00
Oorspronkelijke prijs €389,00
Huidige prijs €369,00
€369,00 - €369,00
Huidige prijs €369,00
1.0item | €369,00 / item

AnoKath® Roodlichtgamasche Paard LEG 110 – Dieptewarmte, Regeneratie & Mobiliteit

AnoKath
Alleen 5 links!

AnoKath® Roodlicht Beenbeschermer Paard LEG 110 – Weldadige dieptewarmte voor benen, pezen & gewrichten Wil je jouw paard merkbaar laten herste...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €389,00
Oorspronkelijke prijs €389,00 - Oorspronkelijke prijs €389,00
Oorspronkelijke prijs €389,00
Huidige prijs €369,00
€369,00 - €369,00
Huidige prijs €369,00
1.0item | €369,00 / item
Bespaar €20,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €69,90 - Oorspronkelijke prijs €69,90
Oorspronkelijke prijs €69,90
€69,90
€69,90 - €69,90
Huidige prijs €69,90
1.0item | €69,90 / item

Tekeninfectie Tekenpakket

AnoKath
Op voorraad

🟢 Voordelen van de teken-set in één oogopslag: Antibacterieel, antiviraal, fungicide Alcoholvrij & pH-neutraal – brandt niet, ook niet bij c...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €69,90 - Oorspronkelijke prijs €69,90
Oorspronkelijke prijs €69,90
€69,90
€69,90 - €69,90
Huidige prijs €69,90
1.0item | €69,90 / item
Oorspronkelijke prijs €329,00
Oorspronkelijke prijs €329,00 - Oorspronkelijke prijs €329,00
Oorspronkelijke prijs €329,00
Huidige prijs €299,00
€299,00 - €299,00
Huidige prijs €299,00
1.0item | €299,00 / item

Roodlicht gamaschen demonstratiemodel met garantie

AnoKath
Alleen 5 links!

Roodlicht Beenbeschermers Paard: AnoKath® LEG 110 - Innovatieve Therapie voor Uw Paard   Showmodel met Garantie Roodlicht Beenbeschermers Paard Ano...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €329,00
Oorspronkelijke prijs €329,00 - Oorspronkelijke prijs €329,00
Oorspronkelijke prijs €329,00
Huidige prijs €299,00
€299,00 - €299,00
Huidige prijs €299,00
1.0item | €299,00 / item
Bespaar €30,00 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item

AnoKath® Liquid – Ondersteunende begeleiding bij vasculitis bij paarden

AnoKath
Op voorraad

Vasculitis bij het paard – gericht begeleiden in het dagelijks leven Vasculitis bij het paard beschrijft een ontstekingsreactie van de bloedvaten, ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90
€294,90 - €424,90
€294,90 - €424,90
Huidige prijs €294,90
1.0item | €294,90 / item

AnoKath® Sarcoïde-set Paard – Hygiëneroutine met Liquid en Hoef- & Huidfit

AnoKath
Op voorraad

Sarkoïden bij paarden hygiënisch en gestructureerd begeleiden Sarkoïden vereisen duidelijke routines in het dagelijks leven van het paard. Met de A...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90 - Oorspronkelijke prijs €522,50
Oorspronkelijke prijs €349,90
€294,90 - €424,90
€294,90 - €424,90
Huidige prijs €294,90
1.0item | €294,90 / item
Bespaar tot wel €97,60 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item

AnoKath® Liquid – Ondersteuning van de darmreiniging bij paarden in het dagelijks leven

AnoKath
Op voorraad

AnoKath® Liquid – Darmsanering bij het paard en de spijsvertering gericht begeleiden Een stabiele darmfunctie is bepalend voor het welzijn van je p...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €224,90 - Oorspronkelijke prijs €354,90
Oorspronkelijke prijs
€224,90 - €354,90
€224,90 - €354,90
Huidige prijs €224,90
1.0item | €224,90 / item
Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €33,90 - Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €99,80
€33,90 - €89,90
€33,90 - €89,90
Huidige prijs €33,90
0.5l | €67,80 / l

Senioren vitale kuur voor honden & katten | AnoKath® Liquid AS

AnoKath
Op voorraad

Senioren-Vital-kuur – Het 6-weken stofwisselingsprogramma Senioren-Vital: De belangrijkste effecten op een rij ✅ Stofwisseling in bala...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €33,90 - Oorspronkelijke prijs €99,80
Oorspronkelijke prijs €99,80
€33,90 - €89,90
€33,90 - €89,90
Huidige prijs €33,90
0.5l | €67,80 / l
Bespaar tot wel €9,90 Bespaar €0,00
Oorspronkelijke prijs €1.809,19 - Oorspronkelijke prijs €1.948,65
Oorspronkelijke prijs
€1.809,19 - €1.948,65
€1.809,19 - €1.948,65
Huidige prijs €1.809,19

Luchtwegen Intensief Pakket voor Paarden

AnoKath
Alleen 2 links!

Intensiefpakket Luchtwegen voor paarden: De totaaloplossing voor vrije luchtwegen & uiterst efficiënte hygiëne   Luchtwegproblemen bij paarden ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs €1.809,19 - Oorspronkelijke prijs €1.948,65
Oorspronkelijke prijs
€1.809,19 - €1.948,65
€1.809,19 - €1.948,65
Huidige prijs €1.809,19